Kim jesteśmy?

Firma Automaze (wcześniej RS Controls) została założona przez Marka Rudzkiego, inżyniera automatyka oraz pasjonata branży motoryzacyjnej. Tym, co naprawdę nas wyróżnia, jest zaangażowanie i skupienie na potrzebach naszych klientów. Dzięki temu Automaze może poszczycić się mianem jednej z najszybciej rozwijających się firm z dziedziny automatyki
w Polsce.

Nasi klienci są dla nas najważniejsi.

Aby sprostać indywidualnym oczekiwaniom, dostosowujemy się do wielu różnych potrzeb biznesowych, skupionych wokół Przemysłu 4.0.
W codziennej pracy łączymy świat fizyczny z wirtualnym – zapewniamy bezawaryjną współpracę ludzi, maszyn, obiektów i systemów. Dowodem skuteczności naszych działań jest ilość i zakres naszych realizacji. Prowadziliśmy projekty w kilkunastu krajach Europy, a także w Ameryce Północnej, Południowej, Azji i Afryce.

Najważniejszym filarem funkcjonowania Automaze są ludzie.

Wspólna praca daje nam dużo satysfakcji i przyjemności, ale nie zapominamy, że naszą wizytówką jest profesjonalne podejście do współpracowników i partnerów biznesowych. Nasi koledzy i koleżanki to grupa doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów, którzy dają z siebie wszystko w każdym momencie trwania projektu. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, a nasi klienci i partnerzy mają świadomość, że gdy już rozpoczniemy współpracę, to na dłuższą metę.

Automaze

Jesteśmy zespołem, który elastycznie podchodzi do Twoich oczekiwań i potrzeb. Proponowane przez nas rozwiązania są dostosowane do unikalnych wymogów branży motoryzacyjnej.
Codziennie współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi liderami świata automotive. Z naszymi klientami budujemy relacje oparte na zaufaniu i kulturze współpracy, co w konsekwencji prowadzi do kolejnych udanych realizacji.
Wiemy, że realia projektowe nie zawsze odpowiadają realiom biznesowym, dlatego pomagamy Ci w pracy i razem tworzymy Twój sukces. Niezależnie od tego, czy wykonujemy prace bezpośrednio na obiekcie, zdalnie, czy też zajmujemy się serwisem, gwarantujemy – nasze usługi będą idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.
Wyróżnia nas innowacyjność i niezawodność – sprawiamy, że nowe technologie są praktyczne i użyteczne dla Ciebie.
Naszą misją jest tworzenie spersonalizowanych rozwiązań dla naszych klientów oraz inspirowanie ludzi do bycia profesjonalistami we własnych dziedzinach.
Dążymy do tego, aby marka Automaze kojarzyła się
z niezawodnym
i stabilnym oprogramowaniem.
Każdego dnia pracujemy na to, aby firma Automaze była rozpoznawalna wśród liderów branży automotive, a nasi specjaliści byli najlepsi w swojej dziedzinie.