Dzięki naszym projektantom stworzysz wysokiej jakości schematy elektryczne. Pracujemy zarówno na Twoich standardach, a w przypadku braku własnych, zachęcamy do skorzystania z naszych. Rysunki instalacji elektrycznych wykonujemy za pomocą programów EPLAN Electric P8 i  AutoCAD.

Stosunek jakości do ceny

Konkurencyjne ceny i opłacalność. Nasi inżynierowie specjalizują się w więcej niż jednej dziedzinie np. nasi inżynierowie robotycy mogą zaprogramować zarówno sterowniki PLC, jak i roboty.

Doświadczenie

Decydując się na nas wybierasz doświadczony zespół. Wszyscy nasi inżynierowie posiadają co najmniej 3 letnie doświadczenie w swoim zawodzie.

Elastyczność

Nieoczekiwany brak zasobów? W ciągu kilku dni od pierwszego kontaktu możesz mieć naszych specjalistów w wybranej lokalizacji.

Wiedza

Nasz zespół posiada wiedzę na temat pracy z wykorzystaniem wielu różnych standardów używanych przez różnych klientów.

Stabilność

Brak rotacji wybranych inżynierów podczas trwającego projektu.
Specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu, uruchamianiu i serwisowaniu linii produkcyjnych na całym świecie. Dzięki nowym technologiom możemy przenieść pracę linii produkcyjnych do biura, co znane jest jako technologia MES. Wiemy, że nasze propozycje realizacji, podejście do pracy i wieloletnie doświadczenie zadowalają najbardziej wymagających klientów. Odezwij się do nas, a my stworzymy ofertę dostosowaną specjalnie do Ciebie.
W naszej codziennej pracy integrujemy ze sobą ludzi, maszyny i procesy. Projekty wykonujemy samodzielnie oraz we współpracy z zaufanymi kontrahentami – partnerami, głównymi wykonawcami i biurami projektowymi. Każdy projekt traktujemy indywidualnie – uważnie słuchamy tego, co mówisz i dostosowujemy się do Twoich potrzeb –  naszym priorytetem jest Twój sukces biznesowy.
Firmy codziennie szukają nowych i korzystniejszych sposobów, aby sprostać zmiennym wymaganiom klientów. Odpowiedzią na te potrzeby jest zaprojektowanie i wdrożenie wysoce konfigurowalnego systemu automatyzacji w zakładach i fabrykach. Nasi specjaliści zaplanują i dostarczą kompletne rozwiązania w zakresie przenośników, robotyki i systemów suwnicowych.